Príslušenstvo k výťahom

2N® Floor Annunciator

Je zariadenie, ktoré osoby vo výťahu informuje o pohybe výťahu a to: na akom poschodí sa nachádza, akým smerom sa pohybuje (hore/dole), či otvára alebo zatvára dvere a upozorňuje na prípadné preťaženie kabíny. Užívateľovi poskytuje možnosť nahrania vlastného hlásenia.




2N® EnergyBank

Zariadenie slúži ako Záložný zdroj ku GSM bráne.

- Záložný zdroj pre prípad výpadku napájacieho napätia
- Jednoduchá inštalácia
- Kompaktné rozmery



2N® EasyGate

Je to analógová GSM brána.
Umožňuje komunikovať okamžite po inštalácií zariadenia 2N® SingleTalk alebo 2N® LiftNet, bez nutnosti čakania na zriadenie pevnej linky od fixného operátora. Pokiaľ hľadáte riešenie ako sa vyhnúť mesačným poplatkom za núdzovú telefónnu linku, toto zariadenie poskytuje skutočne jednoduché riešenie.





2N® LiftManager

Je software, ktorý umožňuje príjem a správu volaní z 2N bezpečnostných výťahových komunikátorov. Vďaka integrovanie databáze zákazníkov a kontaktov Vám poskytuje možnosť okamžitej informácie o tom, kto Vám volá, koho v prípade núdze kontaktovať, možnosť ukladať poznámky o volaniach atď. Je licencovaný pre 10, 50, 100, 500 a 1000 výťahov.

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.

Copyright © 2010- 2011 ATLANTEL SK, a.s - Všetky práva vyhradené - designed by: webadmin

Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top